Plan kolędy

Plan Kolędy

Sobota, 27.12.14r.Od godz. 9.00

1. Dobra Nadzieja od początku, od p. Sobczak

 2. Dobra Nadzieja od p. Tacik i za szkołą w prawo

3. Dobra Nadzieja od końca – od p. Kempińskich 4. Dobra Nadzieja od nr 34

Niedziela, 28.12.14r. Od godz. 14.00

1. Ludwina od początku

 2. Ludwina od końca

3. Ludwina Gminka i środek

Poniedziałek, 29.12.14r.Od godz. 9.00

1. Nowa Wieś od początku do p. Michalak

 2. Nowa Wieś Wybudowanie od p. Sołtysiaka

3. Łaszew od p. Walerowicz i Folusz

4. Łaszew od początku

Wtorek, 30.12.14r.Od godz. 9.00

1. Zielona Łąka wieś od p. Grzesiak

 2. Zielona Łąka ul. Ostrowska od p. Szymczak i wieś

3. Zielona Łąka ul. Ostrowska od p. Rembiasz do p. Mostowiak

4. Zielona Łąka ul. Malinowa, Zbożowa, Grzybowa i Piaskowa

Środa, 31.12.14r. Od godz. 9.00

1. Zielona Łąka ul. Grunwaldzka

 2. Zielona Łąka ul. Jagiełły i Taczanowskiego

3. Zielona Łąka ul. Wenecka, Rzymska

4. Zielona Łąka ul. Fabryczna i Krótka

Czwartek, 1.01.15r. Kolędy nie będzie

Piątek, 2.01.15r. Od godz. 9.00

1. Al. Wojska Pol. 32 i 41B od nr 36 do 25

 2. Al. Wojska Pol. 36

3. Al. Wojska Pol. 40A

4. Al. Wojska Pol. 40

Sobota, 3.01.15r.Od godz. 9.00

1. Ul. Podgórna od nr 3

 2. Ul. Podgórna od nr 41 w dół

3. Ul. Podgórna od nr 4 strona parzysta do p. Chruszcz

Niedziela, 4.01.15r.Od godz. 14.00

1. Baranówek

2. Ul. Marcinkowskiego i Jagiełły

3. ul. Kolejowa

4. ul. Poziomkowa

Plan Kolędy

Niedziela, 4.01.15r. Od godz. 14.00

1. Baranówek

 2. Ul. Marcinkowskiego i Jagiełły

3. ul. Kolejowa

4. ul. Poziomkowa

Poniedziałek, 5.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Zygmunta Starego od początku

 2. Ul. Zygmunta Starego od końca

3. Ul. Warneńczyka,Zyg.IIIWazy,PrzemysławaII, Anny Jagielonki

Wtorek, 6.01.15r. Kolędy nie będzie

Środa, 7.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Bolesława Śmiałego

2. Ul. Jana III Sobieskiego – od początku

3. Ul. Jana III Sobieskiego – od końca

Czwartek, 8.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Augusta Poniatowskiego

 2. Ul. Batorego 1, 1A i 2A.

3. ul. Batorego 2B i C

Piątek, 9.01.15r. Od godz. 15.30

1.ul. Traugutta od Al. Woj. Pol. Do nr 11

 2. ul. Traugutta od ul. Podgórnej do nr 30

3. ul. Traugutta od nr 28 do 10

4. ul. Sporna

Sobota, 10.01.15r.Od godz. 9.00

1. ul. Malińska 1 do 15

 2. ul. Malińska 2 do 30

3. ul. Malińska 58 do 34

Niedziela, 11.01.15r. Od godz. 14.00

1. Pl. Wolności im. JPII i ul. Sienkiewicza

 2. Al. Wojska Polskiego 5-17

3. ul. Łokietka

Poniedziałek, 12.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Batorego od nr 3

 2. Ul. Batorego od ul. Podgórnej

3. Ul. Armii Poznań

4. Ul. Malińska 55, Armii Poznań 1 i ul. Rolna

Wtorek, 13.01.15r. 1. Od godz. 15.30

1. Ul. Grunwaldzka blok nr 1

 2. Ul. Grunwaldzka blok nr 3

3. ul. Grunwaldzka i ul. Bol. Chrobrego

Środa, 14.01.15r. 1.Od godz. 15.30

1. Al. Wojska Pol. 2 do 20A

 2. Al. Wojska Pol. 48 do 22

3. Al. Wojska Pol. 25 do 39, 68 do 50

Czwartek, 15.01.15r. Od godz. 15.30

1. ul. Kubackiego 1 – mieszk. Socjalne

2. Ul. Kubackiego

3. Al. Wojska Pol. 38 i Ul. Mieszka I 2B

4. Al. Wojska Pol. 41B 1 do 24

Piątek, 16.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Mieszka I 2A i 3A i B

 2. Ul. Mieszka I 3CDE

3. Ul. Mieszka I 3F i 5AB

4. Ul. Mieszka I 4ABC

Sobota, 17.01.15r.Od godz. 9.00

1.Al. Mickiewicza

 2. Ul. Król. Jadwigi, Bol. Krzyw,1,2AB,4,8,10 i Kazimierza Wielkiego

3. Ul. Fabryczna i Krótka

Niedziela, 18.01.15r. 0d godz. 14.00

1. Malinie 2, 4, 5.

 2. Malinie 7, 8.

3. ul. Lipowa

Poniedziałek,19.01.15.r Od godz. 15.30

1. Ul. Mieszka I 4D i 7AC

 2. Ul. Mieszka I 7BD

3. Ul. Mieszka I 6ABC

4. Ul. Mieszka I 6DEF

Wtorek, 20.01.15r. 1. Ul. Mieszka I 8AB i 9A

Od godz. 15.30 2. Ul. Mieszka I 8C i 10AB

3. Ul. Mieszka I 9B i 11AB

Środa, 21.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Mieszka I 11CD i 12B

 2. Ul. Mieszka I 13AB i 12A

3. Ul. Mieszka I 14ABC

Czwartek, 22.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Mieszka I 14D i 15AB

 2. Ul. Mieszka I 15CD i 16B

3. Ul. Mieszka I 16A i 17AB

4. Ul. Mieszka I 17CD i 18A

Piątek, 23.01.15r. 1. Od godz. 15.30

Ul. Mieszka I 18BCD

 2. Ul. Mieszka I 19ABC

3. Ul. Mieszka I 19D i 24AB

4. Ul. Mieszka I 22ABC

Sobota, 24.01.15r. Od godz. 9.00

1. Ul. Mieszka I 21B i 22D

 2. Ul. Mieszka I 21A i 23AB

3. Ul. Mieszka I 25AB

Niedziela, 25.01.15r. Od godz. 14.00

1. Ul. Bol. Krzywoustego 5AB

 2. Ul. Bol. Krzywoustego 5C i 7A

3. Ul. Bol. Krzywoustego 7BC

Poniedziałek,26.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Bol. Krzywoustego 9AB

 2. Ul. Bol. Krzywoustego 9C i 11A

3. Ul. Bol. Krzywoustego 11BC

4. Ul. Bol. Krzywoustego 13AB

Wtorek, 27.01.15r. Od godz. 15.30

1. Ul. Bol. Krzywoustego 13C i 15A

 2. Ul. Bol. Krzywoustego 15BC.