Strona przedstawiająca życie parafii Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie. Można tu znaleźć zdjęcia z wydarzeń, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne oraz wiele innych ciekawych rzeczy o parafii i kościele.
Parafia Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie

Ogłoszenia duszpasterskie

W przypadku wykrycia błędu, prosimy o powiadomienie nas zaznaczając wybrany fragment i wciskając Ctrl+Enter, oraz napisanie jak powinna brzmieć poprawna wersja. Nie trzeba posiadać adresu e-mail.

VI Niedziela Wielkanocna
22 maja 2022 roku

1. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo majowe w naszej świątyni o godz. 17:30.
Pragniemy również, aby nasi parafianie mogli uczestniczyć w tych nabożeństwach, dlatego zapraszamy w środę 25 maja, o godzinie 21.00 na Apel Maryjny na Nowej Wsi, a w niedzielę 29 maja na Baranówku.

2. W dniach 27-28 maja po raz 8. odbędzie się „Tratwa Festiwal Pleszew”. Gwiazdą festiwalu będzie zespół uwielbieniowy „TGD”. Koncert odbędzie się w sobotę, 28 maja o godz. 20.00 przy Zajezdni Kultury w Pleszewie. Wejściówki, które są formą wsparcia festiwalu można nabyć po Mszach św. (25 zł).

3. Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Rolniczego w Marszewie organizuje zjazd absolwentów z okazji 65-lecia Szkoły Rolniczej w Marszewie w dniu 28 maja 2022 r. Informacja na stronie www.marszew.pl lub pod numerem telefonu: 62 742 13 61

4. Grupa Modlitwy Ojca Pio serdecznie zaprasza na nabożeństwo majowe i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Koronkę do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dniu 25 maja o godz. 17:15 w 135-tą rocznicę urodzin Ojca Pio.

5. Do nabycia jest prasa katolicka, m.in. nowy numer Opiekuna.

6. Dzisiaj w niedzielę 22 maja, na Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zostanie on udzielony w naszej świątyni w dniu 1 czerwca (środa), o godzinie 18.00

Solenizantom, Jubilatom nadchodzącego tygodnia, Gościom, Przyjaciołom naszej Parafii i Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia.

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: