Strona przedstawiająca życie parafii Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie. Można tu znaleźć zdjęcia z wydarzeń, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne oraz wiele innych ciekawych rzeczy o parafii i kościele.
Parafia Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie

Ogłoszenia duszpasterskie

W przypadku wykrycia błędu, prosimy o powiadomienie nas zaznaczając wybrany fragment i wciskając Ctrl+Enter, oraz napisanie jak powinna brzmieć poprawna wersja. Nie trzeba posiadać adresu e-mail.

XX Niedziela Zwykła
14 sierpnia 2022 roku

1. W związku z wakacjami Biuro Parafialne do 31 sierpnia jest otwarte od poniedziałku do piątku tylko po wieczornej Mszy św.

2. Jutro uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Msze św. tak jak w niedzielę. A o godzinie 10.00 wyruszy sprzed naszego kościoła pielgrzymka rowerowa do Lutyni na uroczystości odpustowe i uroczystość koronacji obrazu Matki Bożej. Szczegóły na plakacie.

3. Trwa miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji od alkoholu i innych używek. Prośmy o siłę i wytrwanie dla wszystkich uzależnionych. Można wpisać się w księgę abstynencji wystawioną na ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Do nabycia jest prasa katolicka.

5. Dzisiejsza składka inwestycyjna przeznaczona jest na zakup figury Matki Bożej. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

6. Za tydzień zbiórka do puszki przed kościołem na Diecezjalne Radio Rodzina.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej parafii.

Solenizantom, Jubilatom nadchodzącego tygodnia, Gościom, Przyjaciołom naszej Parafii i Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia.

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: