Strona przedstawiająca życie parafii Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie. Można tu znaleźć zdjęcia z wydarzeń, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne oraz wiele innych ciekawych rzeczy o parafii i kościele.
Parafia Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie

Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu, rok B
21 lutego 2021 roku

1. W piątek Droga Krzyżowa tylko o godz. 17.30.

2. W niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale, a po nich dodatkowa Msza św.

3. W biurze parafialnym można odbierać rozpisane intencje Mszy św. pogrzebowych.

4. We wtorek 23 lutego Grupa O. PIO zaprasza na nabożeństwo o godz. 17.30.

5. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

6. W miesiącu marcu zostanie zainaugurowany czas duchowego przygotowania do Aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Dlatego w kaliskim sanktuarium każdego dnia o godz. 20.30 począwszy od 01 do 31 marca odbywać się będą „Marcowe wieczory ze św. Józefem”. Zapraszamy wszystkich zatroskanych o Kościół i naszą Ojczyznę do udziału we wspólnej modlitwie.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer Opiekuna – wywiad z nowym Biskupem Kaliskim.

8. Kurs przedmałżeński (katechezy przedślubne) w Parafii pw. Zwiastowania NMP. i św. Michała Archanioła w Sowinie dla chętnych z dekanatu pleszewskiego i spoza dekanatu, rozpocznie się w środę 3 marca i trwał będzie do soboty 6 marca (włącznie). Wszystkie spotkania odbywać się będą w tamtejszym kościele od godz. 19.00.

9. Kurs przedmałżeński (katechezy przedślubne) w Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie dla chętnych z dekanatu pleszewskiego i spoza dekanatu, rozpocznie się w niedzielę 7 marca i trwał będzie do środy 10 marca (włącznie). Wszystkie spotkania rozpoczynać się będą w tamtejszym kościele po Mszy św. wieczornej.

Serdecznie dziękujemy za ofiary na utrzymanie Parafii oraz wszelkie gesty życzliwości.

Solenizantom, Jubilatom nadchodzącego tygodnia, Gościom, Przyjaciołom naszej Parafii i Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia.