od 16 do 23 lutego 2020 r.

Niedziela 16.02.2020 r.

6:30

1. + Wiesława Lewandowska
2. + Maria Maryniak

8:00

1. + Edward Broda, Kazimierz Helena Kochanowscy
2. + Zenon Michalski
3. + Zofia Wincenciak – 11 r. śm.

9:30

1. + Urszula Młodorzyniak
2. + Emilia Zimna
3. + Wojciech Glapiński – r. śm.

11:00

1. + Andrzej Gołębiewski i zm. z rodz.
2. + Robert Kuźniacki
Chrzest św.

12:15

1. + Zenon Karmelski
2. + Stanisław Kałużny

18:00

1. + Anna Rogalska
2. + Renata Gawęda

Poniedziałek 17.02.2020 r.

6:30

1. + Monika Pieniężna
2. + Zenon Ziętek

7:00
(u sióstr)

1. + Janina Makutynowicz
2. + Henryk Wincenciak

18:00

1. + Emilia Zimna
2. + Barbara Załustowicz
3. + Czesław Krysiński

18:30

1. + Jadwiga Burchardt
2. + Marta Adamek

Wtorek 18.02.2020 r.

6:30

1. + Piotr Kazimierczak
2. + Cecylia Leciejewska
3. + Kazimierz Skorzybót

7:00
(u sióstr)

1. + Stefan Kubiak – 5 r. śm.
2. + Maria Klawikowska

18:00

1. + Danuta Konowalczyk
2. + Piotr Pezena
3. + Stanisław Minta

18:30

1. + Roman Józefowicz
2. + Maria Mikołajczak

Środa 19.02.2020 r.

6:30

1. + Władysław Zacharyasz
2. + Henryk Wincenciak
3. + Leszek Kaczmarek

7:00
(u sióstr)

1. + Piotr Pezena
2. + Zenon Ziętek

18:00

1. + Ryszard Sarniewicz – 15 r. śm.
2. + Konrad Grzębka
3. + Czesław Krysiński
4. + Halina Żakowska

Czwartek 20.02.2020 r.

6:30

1. + Barbara Załustowicz
2. + Kazimierz Bącler
3. + Paulina Kłopocka di Munno

7:00
(u sióstr)

1. + Monika Pieniężna
2. + Janina Makutynowicz

18:00

1. + Roman Jankowski
2. + Marian Marcinkowski
3. + Anna Rogalska

18:30

1. + Maria Mikołajczak
2. + Roman Józefowicz
3. + Józefa Cieślak

Piątek 21.02.2020 r.

6:30

1. + Henryk Wincenciak
2. + Kazimierz Skorzybót
3. + Krzysztof Zygmunt Tomaszczak, Maria Czesław Zwierzyccy

7:00
(u sióstr)

1. + Robert Kuźniacki
2. + Zenon Ziętek

18:00

1. + Piotr Kazimierczak
2. + Danuta Konowalczyk
3. + Halina Kozera

18:30

1. + Jadwiga Burchardt
2. + Paulina Kłopocka di Munno

Sobota 22.02.2020 r.

6:30

1. + Barbara Załustowicz
2. + Władysław Zacharyasz
3. + Leszek Kaczmarek

7:00
(u sióstr)

1. + Czesław Krysiński
2. + Anna Rogalska

18:00

1. + Helena Stanisław Jan Szóstak, Magdalena Jan Regus
2. + Zenon Michalski
3. + Robert Kuźniacki

Niedziela 23.02.2020 r.

6:30

1. + Henryk Wincenciak
2. + Renata Gawęda
3. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Marii oraz zbawienie wieczne dla zmarłych z rodz. Korzeniewskich, Płukarzów i Kowalskich

8:00

1. + Robert Kuźniacki
2. + Maria Klawikowska

9:30

1. + Andrzej Zyta Przybylscy – 5 r. śm.
2. + Marta Leon Piórek – 13 r. śm.
3. Za Parafian

11:00

1. + Za zm. z rodz. Robakowskich
2. + Bolesław Paterka, Helena Ludwik Paterka, Lech Waleria Waliszewscy

12:15

1. + Emilia Zimna
2. + Stanisław Kałużny

18:00

1. + Kazimierz Łoś i jego rodzice
2. + Anna Szulc – 3 r. śm. i zm. z rodz.