Ogłoszenia

 

Parafia Najświętszego Zbawiciela, Al. Wojska Polskiego 3,

63-300 Pleszew, tel. (+48)627427805, www.zbawicielpleszew.pl

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

Niedziela XXVIII Okresu Zwykłego – 15 października 2017 roku

 

  1. Dzisiaj przed kościołem można poprzeć swoim podpisem Obywatelską Inicjatywę Ustawodawczą „Zatrzymaj Aborcję”, która ma na celu eliminację z prawa polskiego punktu zezwalającego na zabijanie dzieci z przyczyn eugenicznych.
  2. W niedzielę, 22 października, przypada Odpust Parafialny ku czci Najświętszego Zbawiciela. Uroczystą Mszę św. o godz. 12.15 odprawi i Sowo Boże wygłosi ks. dr proboszcz Adam Zmuda z Kuczkowa. Zapraszamy wszystkich Parafian do skorzystania z duchowych owoców odpustu.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Młodzież zapraszamy na różaniec w piątek o godz. 17.30 – zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz uczniów szkól średnich i studentów.
  4. We wtorek spotkanie biblijne po Mszy wieczornej.
  5. W środę na różaniec i Mszę wieczorną zapraszamy szczególnie członków i sympatyków Akcji Katolickiej. Po Mszy św. spotkanie na salce.
  6. W czwartek po Mszy św. o godzinie 18.30 spotkanie kandydatów kl. 2 Gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd po sanktuariach Wielkopolski. Wyjeżdżamy w czwartek o godz. 8.oo z placu przed kościołem. Prosimy o uregulowanie wpłaty.
  8. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwom za zmarłych. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne, a w kościele do skarbony wymienianki jednorazowe.
  9. Spotkanie ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  10. Przyszła niedziela jest obchodzona jako Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Przed kościołem zbiórka na misje.

Wasz proboszcz