Ogłoszenia

 

Parafia Najświętszego Zbawiciela, Al. Wojska Polskiego 3,

63-300 Pleszew,  www.zbawicielpleszew.pl

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX Niedziela Zwykła 12 sierpnia 2018 r.

1. 13 sierpnia Msza św. z nabożeństwem fatimskim o godz. 18.00

2. W środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą celebrowane jak w niedziele. Podczas każdej mszy św. poświęcenie, ziół kwiatów i ziarna.

3.  Parafianie i ks. Proboszcz parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Lutyni- Sanktuarium MB Miłościwej Lekarki Chorych- zapraszają na odpust parafialny ku czci Wniebowzięcia NMP 15 sierpnia, uroczysta suma będzie sprawowana o godz. 12.00. Szczegóły uroczystości na plakacie.

4. Parafialny Oddział Caritas zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Tornister pełen uśmiechu” – zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci potrzebujących pomocy z naszej Parafii. Przybory szkolne można przynosić do punktu charytatywnego w dniach 19 i 26 sierpnia w godz. 8.00-13.00. Zostaną one przekazane dzieciom 28 sierpnia. Za każdy dar serca- Składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.  W środę po każdej mszy św. będą zbierane podpisy popierające projekt „Rehabilitacja Domowa Seniorów” w Ramach budżetu obywatelskiego.

6. W piątek po wieczornej mszy św. odbędzie się spotkanie sołtysów

7. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach naszej diecezji zdążających na Jasną Górę, szczególnie i pielgrzymce rowerowej, która wczoraj wyruszyła z naszej parafii.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.Serdecznie dziękujemy za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości

10. Gościom i Parafianom życzymy dobrego, błogosławionego tygodnia