Ogłoszenia

 

Parafia Najświętszego Zbawiciela, Al. Wojska Polskiego 3,

63-300 Pleszew, tel. (+48)627427805, www.zbawicielpleszew.pl

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

Niedziela XXIV Okresu Zwykłego – 17 września 2017 roku

 

 1. Dzisiaj w naszej parafii niedziela misyjna, którą prowadzą dwaj misjonarze Oblaci z Prokury Misyjnej OO. Marek Swat i Wiesław Chojnowski. Głoszą Słowo Boże o misjach i zbierają ofiary na misje przed kościołem.
 2. We wtorek spotkanie biblijne po Mszy wieczornej. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Św.
 3. Na środową Mszę św. i nowennę zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej. Po Mszy św. spotkanie na salce.
 4. W środę, 20 września po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. Obecność proszę traktować obowiązkowo.
 5. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie grupy Żywego Różańca.
 6. W piątki po wieczornej Mszy św. odbywają się na salce próby zespołu młodzieżowego. Zapraszamy chętne osoby do grania i śpiewania.
 7. Informujemy, że Akcja Katolicka naszej parafii organizuje Ekstremalny Różaniec w nocy 6 października. Informacje i zapisy na plakatach i stronie internetowej.
 8. W czwartek po Mszy św. o godzinie 18.30 spotkanie kandydatów kl. 2 Gimnazjum  przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 9. Próba zespołu „Ziarenek Dobra” w sobotę o godzinie 11.00 oraz w niedzielę o godzinie 10.20. Zapraszamy również chętne dzieci do wspólnego śpiewu. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 zapraszamy rodziców dzieci z Ziarenek Dobra do salki Ziarenek na spotkanie.
 10. W sobotę, 23 września przypada wspomnienie św. O. Pio. O godz. 17.30 nabożeństwo ku czci świętego w kościele, a po Mszy św. spotkanie grupy modlitwy O. Pio na salce. Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków.
 11. W przyszłą niedzielę przypada rocznica poświęcenia Kościoła Katedranego.

Wasz proboszcz