Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 17.03.2019 – 24.03.2019

II Niedziela Wielkiego Postu
17.03.2019 r.

6:30

1. + Maria i Ryszard Juskowiak
2. O szczęśliwą operację dla wnuczki Agaty

8:00

1. + Kazimierz Otto
2. + Stanisław Politowicz

9:30

1. Za parafian
2. + Wanda Zwierzchlewska

11:00

1. + Za zmarłych z rodziny Dobrosiów, Szydłowskich, Jóźwiakowskich
2. + Maria Jachnik

12:15

1. + Janina, Bogdan Moskot, Józef, Józefa Jarosławscy, Wacław i Janina Moskot
2. + Jerzy Hertman (5r. śm.)

16:00

1. + Regina Wincenciak
2. + Zofia, Sylwester Kaźmierczak (16r. śm.)

18:00

1. + Stanisława Banasiak

Poniedziałek
18.03.2019 r.

6:30

1. + Czesława Jędraszczyk
2. + Regina Wincenciak

7:00
(u sióstr)

1. + Rafał Szymczak
2. + Krystyna Urban

18:00

1. + Mieczysław, Józefa Piaseccy
2. + Regina Biadala
3. + Jan Ratajczyk

18:30

1. + Andrzej Michalski
2. + Arkadiusz Dębiński

Wtorek
19.03.2019 r.

6:30

1. + Wanda Osuch
2. + Sylwester Guźniczak.

7:00
(u sióstr)

1. + Waldemar Biadała
2. + Anna Płonka

18:00

1. + Ryszard Śliwa
2. + Kazimierz Michalak
3. W intencji Męskiej Grupy Różańcowej – św. Józefa

18:30

1. + Patryk Bizan
2. + Sławomir Banaś

Środa
20.03.2019 r.

6:30

1. + Mieczysław Łakomy
2. + Witold Król

7:00
(u sióstr)

1. + Czesław Staśkiewicz
2. + Stanisław Trzebowski

18:00

1. + Aneta Mazur
2. + Wiesław Kałużny
3. + Józefa Juszczuk

18:30

1. + Jan Rutecki
2. + Barbara Walendowska

Czwartek
21.03.2019 r.

6:30

1. + Maciej Jóskowiak
2. + Zofia Jachowska-Matyjaszczyk

7:00
(u sióstr)

1. + Łukasz Burchardt
2. + Ewa Słowińska

18:00

1. + Marian Kłakulak
2. + Lesław Kulza
3. + Adam Gocki

18:30

1. + Jarosław Urbański
2. + Małgorzata Deszcz

Piątek
22.03.2019 r.

6:30

1. + Halina Nicke
2. + Henryk Zmuda

7:00
(u sióstr)

1. + Kazimiera Ignasiak
2. + Janina Słomiana

18:00

1. + Janina i Marian Żęgota
2. + Maria Balcer
3. + Antonina Dżyga

18:30

1. + Bogdan Danielski
2. + Zygmunt Kwiatkowski

Sobota
23.03.2019 r.

6:30

1. + Aniela Szymkowiak
2. + Aleksander Grzegorczyk

7:00
(u sióstr)

1. + Zbigniew Marcisz
2. + Wiesława Ratajczyk

18:00

1. + Maria Witkowska
2. + Janina Lis
3. + Jolanta Magnuszewska

III Niedziela Wielkiego Postu
24.03.2019 r.

6:30

1. + Józef Kupczyk

8:00

1. + Kazimierz Michalak
2. + Barbara Walendowska

9:30

1. Za parafian
2. + Krystyna Urban
3. + Jan i Janina Kozera

11:00

1. + Waleria, Leon, Regina Waliszewscy, Helena, Ludwik, Bolesław Paterka, Stanisław Politowicz
2. + Józef Kupczyk

12:15

1. + Józef, Rozalia, Józef Łuczak, Michalina, Czesław i zm. z rodziny Golińskich
2. + Jan Walczak

16:00

1. + Maria Michalska
2. + Jerzy Baran

18:00

1. + Paweł Kubiak
2. O łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Piotra